Профільна комісія погодила зміни до бюжету

Депутатська комісіяНовини
👁 252

Сьогодні на засіданні постійної комісії з питань фінансів, планування бюджету, інвестицій, регуляторної політики  та соціально-економічного розвитку депутати розглянули всі питання, що були на порядку денному.

Зокрема, члени комісії погодили:

  1. Про попередній розгляд проєкту рішення «Про зміни до бюджету Херсонської міської територіальної громади на 2021».
  2. Про проєкт експертного висновку щодо регуляторного впливу проєктів регуляторного акту – рішення Херсонської міської ради «Про встановлення  орендної плати на території Херсонської міської територіальної громади».

Серед іншого, у Доповненні до проєкту рішення про зміни до бюджету Херсонської міської територіальної громади на 2021 рік було погоджено збільшення видатків ( з вільних залишків ) на 3,5 млн грн для фінансової підтримки МКП «Херсонелектротранс», а також перерозподілення 26 млн грн на підтримку КП «Херсонтеплоенерго» – для погашення заборгованості перед Міністерством фінансів України щодо платежів за позиками №8387-UA та № ЕА016327 від 26.05.2014.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимир Пепель, що був запрошений на засідання, пояснив, що місту дуже важливо гасити цю заборгованість, адже вже нараховано 2 мільйони гривень штрафів та пені за прострочення платежів.

Вам також може сподобатися

Вахтанг Кіпіані презентує у Херсоні свою книгу «Справа Василя Стуса»
Присвоєні адреси об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X