Професії, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим, затвердили у МОЗ

НовиниСоціальна сфера
👁 289

На період дії карантину, встановленого Кабміном, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, обов’язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники:

  • центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів;
  • місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів;
  • закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності. 

“Освітяни та працівники органів влади кожен день взаємодіють із великою кількістю людей, а тому ризикують інфікуватися на коронавірусну хворобу. Майже всі, хто потрапляє в лікарню з COVID-19 — невакциновані. Це рішення покликане захистити життя і здоров’я українців та їхніх близьких, створивши безпечне середовище в закладах освіти та державних установах”, – пояснив Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко. 

Наказ опублікували 7 жовтня і він набирає чинності через один місяць з дня його публікації. 

Працівники закладів освіти та органів виконавчої влади, які не щепляться проти COVID-19 протягом цього періоду, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

Важливо, що освітяни та працівники органів влади, які мають абсолютні протипоказання до проведення щеплень, відповідно до Переліку медичних протипоказань та застережень до проведення профілактичних щеплень, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 вересня 2011 року № 595, не підлягатимуть обов’язковій вакцинації.

“Ми завершили перший етап визначення професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим. Наступним етапом до цього переліку будуть включені працівники усіх державних установ, організацій та підприємств, соціальні працівники та працівники поштових послуг”, – резюмував Міністр.

Працівники освіти та органів виконавчої влади можуть щепитися від COVID-19 організовано або індивідуально у зручному для них пункті чи центрі вакцинації:

  • ТРЦ «Фабрика», вул. Залаегерсег, 18. Понеділок-неділя 11.00-18.00; субота-неділя 10-17.00 год. Телефон для запису: 0956948111.
  • “Херсонська міська клінічна лікарня ім.А.і О.Тропіних”, поліклініка № 1, вул.Комарова, 2. Понеділок-неділя 10-17.00 год. Телефон для запису: 050 602 60 76
  • “Херсонська міська клінічна лікарня ім.Є.Є.Карабелеша”, поліклініка № 3, вул. 200 років Херсона, 25. Понеділок-неділя 10-17.00 год. Телефони для запису: 0552225512, 0504364582.

Вам також може сподобатися

Фінансова комісія відпрацювала питання бюджету
До відома суб’єктів підприємницької діяльності:

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X