Про відповідальність за керування у стані сп’яніння нагадує Патрульна поліція Херсонської області

Новини
👁 215

За ч.1 ст.130 “Керування транспортним засобом особою в стані сп’яніння або відмова від проходження огляду на стан сп’яніння” КУпАП передбачена відповідальність у вигляді штрафу 17тис грн із позбавленням права керування на рік.

За ч. 2 ст. 130 “Повторне протягом року керування у стані сп’яніння” КУпАП — штраф 34 тис грн із позбавленням права керування на 3 роки з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого або адмінарешт на 10 діб з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.

За ч. 3 ст. 130 “Третє та наступні протягом року керування у стані сп’яніння” КУпАП — 51тис грн із позбавленням права керування на 10 років та конфіскацією транспортного засобу або адмінарешт на 15 діб із позбавленням права керування на 10 років та конфіскацією транспортного засобу.

За ч. 4 ст. 130 “Вживання особою, яка керувала транспортним засобом, після ДТП за її участю, алкоголю, наркотичних засобів, психотропних речовин, лікарських препаратів до проведення відповідного огляду” КУпАП — 34 тис грн або адміністративний арешт на строк п’ятнадцять діб із позбавленням права керування на 3 роки.

У жодному разі не сідайте за кермо у стані сп’яніння, адже наслідки можуть бути фатальними. Святкуйте відповідально!

Вам також може сподобатися

На 4 січня COVID-19 підтвердили ще у 12 херсонців
Новий рік з новими автобусами: перша десятка «європейців» уже в Херсоні

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X