Про стан теплопостачання у Херсоні говорили на штабі підготовки до зими

Новиниопалення
👁 179

Засідання штабу з підготовки до зими головуючий – заступник міського голови Володимир Пепель почав з розгляду стану справ на аварійних ділянках. За інформацією директорки КП “Херсонтеплоенерго” Олени Дзекан-Полякової, підприємство працює над усуненням декількох значних аварій, що сталися у мікрорайонах “Шуменський” та “Житлоселище”. Учора ситуацію виправили – усунули пориви на Житлоселищі, мережі заповнили водою. На Шуменському аварія усувається. Так само сталася аварія по вул. Пилипа Орлика, 49 та прокуратури – учора пориви усунули, сьогодні стався новий в іншому місті. Як зауважує директорка «Херсонтеплоенерго» , мережі надзвичайно зношені, адже використовуються близько 50 років.

Подібна ситуація й по провулку Козацькому, 10, що обслуговується Херсонською ТЕЦ: до будинку подали теплоносій, стався порив, аварію усувають. Лагодять ушкодження по провулку Заводському, вул. Кедровського, 4, 49 Гвардійської дивізії. Через аварію в районі залізничного вокзалу постачання теплоносія тимчасово припинилося у 1 спецшколу, школи №№ 28, дитячі садочки №№ 23, 85, 87. Аварію усувають. Стосовно школи № 31: теплопостачання у навчальний заклад відбудеться після усунення цієї аварії.

Загалом, станом на 11 листопада, теплоносій подається до 60 дитячих садочків, 50 шкіл, 10 позашкільних закладів, 44 заклади культури, 30 закладів охорони здоров’я. Стосовно останнього: не має теплопостачання у жіночій консультації по вул. Покришева. За інформацією теплопостачальника та предстаника Суворовської райради, будинок, в якому знаходиться жіноча консультація, відмовляється приймати тепло. Стосовно ж медичного закладу у селищі Інженерному, теплопостачання у заклад налагоджене. Минулого тижня у селищі не було води, оскільки вийшов з ладу насос. Ситуацію владнало втручання міського голови Ігоря Колихаєва та депутата ХМР Юрія Рожкова – вода у селище подається, теплоносій також.

Загалом по місту теплопостачання отримують 273 будинки: 177 будинків від КП “Херсонтеплоенерго”, 93 – Херсонської “ТЕЦ” та 3 будинки від ПП “Херсонтеплогенерація”.

Окремо Володимир Пепель наголошує на необхідності комунікації між диспетчерськими теплопостачальних підприємств та житлових організацій. Якщо вони будуть на постійному зв’язку, більшість питань вирішуватимуться швидше та ефективніше.

Контактні номери телефонів:

КП “Херсонтеплоенерго”:

• (0552) 41-01-70 – приймальня підприємства;

• 0552) 42-03-81 – аварійно-диспетчерської служби підприємства (цілодобово);

• (0552) 42-03-78, (0552) 42-03-88 – начальник аварійно-диспетчерської служби підприємства.

Херсонська ТЕЦ:

(050) 51-80-51 – диспетчерська.

Вам також може сподобатися

У стаціонарі лікарні ім. А. і О.Тропіних кисневу підтримку отримує 239 осіб
З 16 по 18 листопада у Херсоні перевірятимуть систему оповіщення

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X