Про стан телекомунікаційних мереж та надання електронних комунікаційних послуг

Новини
👁 1K

Мобільні оператори Київстар, Vodafone та Lifecell продовжують відновлення покриття мобільним звʼязком та доступом до інтернету українців. Значне відновлення роботи мереж спостерігається у Сумській, Чернігівській та Донецькій областях. За розпорядженням Національного центру оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій (НЦУ) при Державній службі спеціального звʼязку та захисту інформації України, мобільні оператори надаватимуть національний роумінг безоплатно протягом воєнного стану.

Нагадаємо, національний роумінг – це можливість абонентів у разі відсутності мережі їхнього оператора підключатися до мережі іншого.

Крім того, НЦУ надало розпорядження Адміністратору єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи щодо забезпечення доставлення судових повісток. Також – безперервного надання послуг з відправлення СМС-повідомлень з метою забезпечення здійснення правосуддя в країні, навіть в умовах війни.

Фахівці АТ “Укртелеком” відновили надання послуг у низці населених пунктів Київщини. У Запорізькій області невдовзі після відновлення послуг у неділю знову зник зв’язок через нові пошкодження ліній. Також тривають роботи з відновлення послуг на Донеччині. Без послуг ще залишаються Херсонщина, Луганщина та Чернігівщина.

Вам також може сподобатися

“Херсонобленерго” відновлює енергопостачання до осель жителів Херсонщини
ФОП можуть сплатити податки в Дії, – Мінцифри

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X