Про Схему теплопостачання у Херсоні говорили сьогодні на робочій зустрічі з представниками USAID

Новини
👁 835

Сьогодні, 24 листопада, відбулась координаційна нарада «Розроблення Схеми теплопостачання м. Херсон» в рамках спільного проєкту з USAID. Зустріч відбулась під головуванням заступника міського голови Володимира Пепеля за участі представників теплопостачальних та комунальних підприємств міста, директора ТОВ «Інноваційне будівництво» Миколи Степанова. До зустрічі у режимі он-лайн долучилися керівник Проекту USAID “Муніципальна енергетична реформа в Україні” Діана Корсакайте, керівник напрямку з питань теплопостачання проєкту USAID “Енергетична безпека” Євген Глушак.

Метою наради було налагодження спільної координації, визначення основних завдань, очікуваних результатів та першочергових практичних кроків у напрямку розробки Схеми теплопостачання Херсона.

На початку зустрічі Діана Корсакайте зауважила, що Херсон, як і інші українські міста, має застаріле теплове господарство, що потребує модернізації. Розробляючи Схему теплопостачання потрібно дотримуватися принципів екологічності та енергоефективності: «зелена» теплова енергія, що передається через інтегровану тепломережу, вартість якої обумовлюється заходами енергоефективності.

USAID Проєкт енергетичної безпеки визначив компанією-підрядником з виконання робіт ТОВ «Інноваційне будівництво». Його директор Микола Степанов зазначив, що завдяки реалізації Проєкту зменшаться технологічні втрати у системі теплопостачання та енергоспоживання, а оптимізована схема теплопостачання сприятиме зменшенню шкідливого впливу на довкілля, підвищить безпечність, надійність та якість послуг з теплопостачання.

У презентації плану реалізації проєкту зазначаються наступні кроки:

1. збір вихідних даних;

2. опис загальної інформації про місто;

3. опис та аналіз показників стану теплопостачання міста;

4. довгострокові цілі сталого розвитку системи теплопостачання;

5. потенційні проєкти модернізації теплопостачання;

6. сценарії розвитку системи теплопостачання;

7. тепло гідравлічні розрахунки та паспорт системи теплопостачання;

8. фінансування реалізації схеми теплопостачання;

9. аналіз впливу на довкілля.

USAID Проєкт енергетичної безпеки спільно з Мінрегіоном реалізовують програму допомоги українським муніципалітетам в імплементації реформ, спрямованих на технічну оптимізацію, економічну ефективність та екологічну безпечність систем теплопостачання. У березні 2021 року Херсон став одним з 6 міст-партнерів, відібраних до участі у Програмі за результатами конкурсного відбору USAID. У травні Херсонська міська рада та USAID Проєкт енергетичної безпеки підписали Меморандум про співпрацю, в рамках реалізації Програми допомоги муніципалітетам у реалізації реформ, спрямованих на оптимізацію схем теплопостачання.

Вам також може сподобатися

Минуле, теперішнє і майбутнє в архітектурі Херсона: Інтерв’ю з архітектором Ігорем Юрчаком
Де сьогодні працювали фахівці КП «Херсонміськсвітло»

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X