Про розвиток «золотого часу» креативних індустрій, створення умов для інвесторів, зміну сприйняття українцями бізнесу – про це йшлося на Київському міжнародному економічному форумі

Новини
👁 138

Заступник міського голови Роман Головня та директорка департаменту економіки та інвестицій Ірина Ніколаєва відвідали Київський міжнародний економічний форум.

Основна тема форуму –перехід до постіндустріального суспільства в Україні та світі, в рамках якої обговорювали висновки та рішення вчених, експертів, представників міжнародних організацій, топменеджерів приватних компаній, зокрема СОТ, ЄБРР, Римського клубу, Світового економічного форуму, McKinsey&Company та інших.

Учасники заходу провели 2 неймовірно насичених дні: слухали виступи 120 спікерів та 10-ох представників державних відомств й установ, взяли участь у 25 панельних дискусіях та обговореннях, а також опрацювали гігабайти свіжої статистики, глобальних трендів, викликів та варіантів їхніх рішень.

Основні моменти, на які закцентувано увагу під час форуму:

Створення прозорих та зрозумілих умов для інвесторів. Адже дослідження Deutsche Bank показало: 89% опитаних ринкових професіоналів вважають, що фінансові ринки на даний час знаходяться в бульбашці. Такий стан може стати для України черговим випробуванням.

Сьогодні вимоги партнерів до України високі, ми хочемо за короткий час наздогнати ті речі, які цивілізовані країни здобували протягом 10 років. З початком літа, уряд працює над реформування судової системи, реалізацію якої міжнародні банки називають однією з ключових умов у погодженні інвестицій, – зазначив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Розвиток «золотого часу» креативних індустрій та їх спеціалістів, роботу яких неможливо просто замінити алгоритмами чи роботами. Креативна індустрія – новий стимул для економіки. Через розвиток технологій чимало професій просто зникнуть у майбутньому.

Щоб змінювати ситуацію докорінно, потрібно починати з освіти: формувати нові рольові моделі для юного покоління, розвивати їх лідерські якості та змінювати світогляд, – вважають міжнародні спікери, українські експерти та бізнесмени.

Формувати нове сприйняття та відношення українців до підприємництва, створити та популяризувати новий формат взаємодії влади та бізнесу. Адже, наразі в суспільстві існує недовіра до підприємців. Крім цього, 37% людей взагалі відчувають острах перед стрімкими змінами, які наразі відбуваються у світі.

– Не обов’язково всі мають стати підприємцями, але абсолютно в усіх має змінитися ставлення до підприємництва. Це стане можливим завдяки досягненню високого рівня фінансової грамотності, адже кожен має розуміти основні процеси. Таким чином сформується нова економічна культура підприємництва в Україні, що стане рушійною силою для швидкого стрибка на міжнародній арені, – повідомлялося на форумі.

Вам також може сподобатися

Де сьогодні працює Херсонський Водоканал
У місті зареєстрували ще 137 випадків COVID-19

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X