Про позбавлення батьківських прав у Суворовському районі до суду направили 6 позовів

Новини
👁 57

Позбавлення батьківських прав – виключний і надзвичайний спосіб впливу на недобросовісних батьків. У 2021 році, за ініціативи служби у справах дітей Суворовської районної у м. Херсоні ради, до суду направлено 6 позовів про позбавлення батьківських прав стосовно 9 малолітніх дітей, у січні 2022р. один позов у відношенні 3 малолітніх дітей задоволено. Саме на батьків покладається відповідальність за виховання дітей, захист їх прав та інтересів, турботу про здоров’я, фізичний, психічний, духовний і моральний розвиток дитини.

З метою збереження сім’ї, профілактики бездоглядності та безпритульності серед дітей, під час профілактичних рейдів, службою у справах дітей проводиться робота щодо своєчасного виявлення сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, обстеження матеріально-побутових умов проживання дітей в сім’ях, надання консультативної, адресної допомоги, вживаються заходи щодо притягнення до відповідальності. У 2021 р. службою у справах дітей було проведено 98 рейдів «Сім’я», «Підліток», «Діти вулиці». Попереджено 129 батьків, які ухилялися від виконання своїх обов’язків, проведено профілактично – роз’яснювальні бесіди.

Вам також може сподобатися

“Skills Lab: Local Leaders”: молодь Херсона запрошують долучитися до навчальної програми
ТРАНСЛЯЦІЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ АРХІТЕКТУРИ, МІСТОБУДУВАННЯ, ЕСТЕТИКИ, РЕКЛАМИ ТА ОХОРОНИ ІСТОРИЧНОГО СЕРЕДОВИЩА ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X