Про Лугову та НАБУ: підозра, якої не було

Новини
👁 1K

Кадрові зміни у Херсонській області спровокували інформаційний ажіотаж навколо цієї теми, а там де цікавість – там плітки та вкиди «компромату», повідомляє видання Гривна.

На фоні звільнення Президентом України з посади начальника Херсонської обласної військової адміністрації Ярослава Янушевича, запустили інформацію, що наступною буде начальниця Херсонської міської військової адміністрації Галина Лугова. Начебто вона ховається в інсультному відділенні однієї з міських лікарень, а її розшукують представники НАБУ, щоб вручити підозру.

У цьому інформаційному вкиді все прекрасно: і вказування місцезнаходження Лугової, і при цьому акцентування на безсиллі та непрофесійності детективів НАБУ, які у місті, де залишилось 40 тисяч жителів, не можуть знайти керівницю військової адміністрації.

25 січня редакція «Гривни» звернулася до Херсонської міської військової адміністрації з питанням про місцеперебування Галини Лугової та про спростування чи підтвердження інформації про вручення їй підозри детективами НАБУ.
Отримали відповідь, що Лугова на робочому місці, наразі триває її інтерв’ю одному із європейських ЗМІ. Про вручення підозри чули лише з повідомлень анонімних телеграм-каналів.

На офіційному сайті НАБУ повідомлень, пов’язаних з Луговою, станом на 25 січня не містилося. А от голові та депутату однієї з міських рад Одеської області так не пощастило. На сайті НАБУ розміщена інформація про вручення двом цим особам підозр у одержанні неправомірної вигоди. Їх викрили «на гарячому» напередодні після отримання 50 тис. дол. США.

Нагадаємо, телеграм-канал Джокер, на який у фейковій історії з Луговою та НАБУ посилались деякі ЗМІ, СБУ визначила як той, що розповсюджує деструктивну інформацію на шкоду державній безпеці України. Про це йдеться у відповіді СБУ на депутатське звернення співголови фракції «ЄС» Ірини Геращенко, повідомляє Прямий.

У місті на лінії фронту до місцевої влади багато питань, і на них треба звертати увагу, щоб скоріше все вирішувалось, бо люди чекають дій та допомоги, а не скандалів. Але треба розуміти, що ворог докладає максимум зусиль, щоб дискредитувати, применшити все, що робиться українською владою. На інформаційному фронті працює ціла армія ботів, які розганяють негатив і зраду. Тож дотримуємось інформаційної гігієни: дивимось хто коментує, чи відкритий у цієї людини профіль, чи давно вона зареєстрована у соцмережі, чи є у неї історія публікацій постів. Ну, і звичайно, довіряємо інформації лише з офіційних або перевірених джерел.

Вам також може сподобатися

ХМВА висловила подяку місцевим жителям, які допомогли сусідам
Херсонський Водоканал ліквідував чотири аварії на водопроводі

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X