Про форсмажор говорили на семінарі, участь в якому взяли представники департаменту економіки та інвестицій

НовиниСоціальна сфера
👁 211

Представниця департаменту економіки та інвестицій Херсонської міської ради Анна Лук’яненко – головний спеціаліст відділу економічного аналізу управління економічної політики, взяла участь в онлайн семінар-нараді з питань діяльності сільськогосподарських товаровиробників в умовах форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили), що виникли внаслідок несприятливих погодних умов у поточному році.                

На семінарі-нараді обговорювали ряд важливих питань, зокрема: документального оформлення форс-мажорних обставин в умовах сьогодення, особливості оподаткування при форс-мажорних обставинах у сільському господарстві та алгоритм дій суб’єктів агропромислового комплексу в умовах форс-мажорних обставин. Учасники заходу взяли активну участь в обговоренні та отримали вичерпні відповіді на поставлені питання.

Звертаємо увагу сільгоспвиробників! Детальну інформацію про послуги стосовно засвідчення форс-мажорних обставин, можна отримати у Херсонській торгово-промисловій палаті за телефонами: тел/факс: 0552-42-51-19; моб. тел.: 066-39-30-489, контактна особа – Волкова Світлана Юріївна, юрисконсульт Херсонської ТПП.

Інформацію про те, як отримати довідку Херсонського обласного центру з гідрометеорології про несприятливі погодні умови можна дізнатися, зателефонувавши за номером: 0552-22-61-43.

Захід відбувся за сприяння  департамента розвитку сільського господарства та зрошення обласної державної адміністрації . Учасниками заходу стали також представники департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації, головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, Херсонської торгово-промислової палати та Херсонського обласного центру з гідрометеорології.    

Вам також може сподобатися

Депутати на «гуманітарній» комісії вирішили у серпні ознайомитись зі станом харчоблоків в освітніх закладах
У Дніпровському районі Херсона прибирають стихійні сміттєзвалища

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X