Презентовано геоінформаційний портал Херсонської області

НовиниТуризм
👁 357

Спеціалісти відділу розвитку туризму управління маркетингу міста і туризму взяли участь у презентації геоінформаційного порталу Херсонської області.

Це – ініціатива з підтримки регіонального та місцевого розвитку Херсонської області. Проєкт реалізовано Товариством дослідників України за участі Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонського державного університету та територіальних громад Херсонської області.

Розробники порталу наглядно показали, як на місцях громади можуть ефективно використовувати цей ресурс. 

На цьому порталі можна довідатись про природні умови та ресурси, населення, господарство, екологічний стан, просторовий розвиток, транспортну інфраструктура та інші відомості щодо кожної громади області.  

Зокрема, геоінформаційний портал включає й розділ «Туризм». 

Розділ містить інформацію про об’єкти культурної спадщини, відомі туристичні об’єкти, основні туристичні маршрути та заклади гостинності області.

• Культурна спадщина – підрозділ містить інформацію про об’єкти культурної спадщини за категоріями (археологічні, історичні об’єкти, об’єкти архітектури, монументального мистецтва, науки та техніки, військові поховання);

• Туристичні місця та маршрути – підрозділ містить інформацію про найбільш відомі туристичні місця області за категоріями (музеї, пам’ятки архітектури, історії, природи, парки, туристична інфраструктура) та основні туристичні маршрути області;

• Сфера гостинності – інформація про заклади гостинності області (готелі, гостьові будинки, хостели, бази відпочинку, кемпінги, тощо).

Відвідати геоінформаційний портал можна за посиланням: https://gis-kherson.tdukr.com/

Вам також може сподобатися

Два ордена княгині Ольги та звання народного: херсонців відзначили державними нагородами
COVID-19 підтвердили ще у 923 херсонців

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X