Презентації проєктів громадського бюджету відбудуться у дворі міськради

Новини
👁 308

Сьогодні відбулося чергове засідання координаційного комітету з питань громадського бюджету у м. Херсоні під головуванням депутата міської ради Ольги Співакіної.

Під час засідання члени комітету обговорили строки внесення до реєстру проєктів, місце та час їх презентації громаді та локації, на яких відбудеться голосування.

Під час засідання було зазначено, що за період з 15 червня до 29 липня на офіційному сайті міської ради та її виконавчих органів через Е-сервіс «Платформа реалізації ідей для покращення твого міста» розмістили 122 проєкти (на суму 89,7 млн грн), авторами яких є жителі міста.

95 з них були направлені на експертну оцінку до виконавчих органів міської ради, до компетенції яких належить реалізація наданих проєктів щодо можливої реалізації коштом громадського бюджету м. Херсона у 2022 році.

За результатами експертного оцінювання виконавчими органами міської ради позитивну оцінку отримали 76 проєктів (на суму 55,7 млн грн), негативну оцінку – 19 проєктів (на суму 12,2 млн грн).

Ольга Співакіна запропонувала членам координаційного комітету зустрітися 30 вересня, аби остаточно визначитися із проєктами, які будуть внесені до реєстру.

“А до того часу пропоную членам комітету детальніше вивчити їх, щоб прийняти об’єктивне та виважене рішення щодо громадських ініціатив”, – зауважила вона.

Під час засідання було вирішено, що презентації проєктів будуть зроблені у внутрішньому дворику міської ради, а голосування відбудуться у трьох районних у місті радах та в кожному зі старостинських округів.

Секретар міської ради Галина Лугова, зазначила, що добре було б зберегти рівні умови для учасників і розмістити в місцях для голосування відповідну інформацію про всі проєкти у друкованому вигляді.

Наступне засідання координаційного комітету з питань громадського бюджету в м. Херсоні відбудеться в четвер.

Вам також може сподобатися

Сьогодні фахівці КП «Херсонміськсвітло» відновили зовнішнє освітлення в Антонівці на вулиці Горького
28 вересня в Херсоні проведуть громадські обговорення щодо перейменування вулиці Московської

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X