Представники виконкому, громадськість та депутати міської ради перевірили стан благоустрою вулиці Генерала Видригана

Новини
👁 344

Сьогодні, 28 липня, відбулася комісійна перевірка ремонту та комплексного благоустрою дороги по вулиці Генерала Видригана.

У перевірці взяли участь спеціалісти Інспекції з контролю за благоустроєм міської ради, управління транспортної інфраструктури, Дніпровської районної у місті Херсоні ради, депутати міської ради, громадськість та представник від підрядної організації «Камелія».

Інспектували ділянку дороги по вулиці Генерала Видригана, починаючи від вул. Іллі Кулика до вул. Шевченка.

За словами головного спеціаліста Інспекції з контролю за благоустроєм міської ради Олега Лагути, зазначену ділянку дороги почали асфальтувати минулого року, а закінчили у поточному році, але вже є наявні зауваження, зокрема – забруднена прибордюрна зона, сміття на зеленій зоні, закриті гілками дерев дорожні знаки.

Для проведення ремонту дорожнього покриття зазначеної ділянки дороги  з місцевого бюджету виділено 2 млн 400 тисяч гривень. Під час виконання робіт частково проведено заміну прибордюрного каменю та проведено капітальне будівництво дороги, зауважень щодо виконаних робіт нам не надходило, – зазначив заступник директора підрядної організації «Камелія» Борис Волчонок.

За словами начальника управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку міської ради Марини Віркун, питання до якості виконаних робіт підрядником – відсутні, роботи виконувались відповідно до затвердженого проєкту, а зауваження, які виникали у ході проведення робіт – відразу усувались підрядником.

Зауваження щодо благоустрою вулиці, які виникли під час сьогоденної перевірки, передадуть для усунення відповідальним виконавчим органам міської ради.

Відповідно до затвердженого графіку, такі перевірки триватимуть ще й завтра.

Вам також може сподобатися

Розпочалися ремонтні роботи дорожнього покриття на вулиці Іллі Кулика
На 28 липня COVID-19 підтвердили ще у 24 осіб

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X