Представники UNFPA високо оцінили допомогу міста постраждалим від сімейного насильства

Новини
👁 122

Вчора відбулася зустрічі секретаря міської ради Галини Лугової із представником Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні Хайме Надалем. Під час неї  обговорювалося продовження співпраці щодо надання допомоги постраждалим від домашнього насильства.

Представниками UNFPA в Україні відвідали Притулок для постраждалих від домашнього насильства, який був створений у 2019 році, та соціальне підприємство LIGHT&SHADOW, що почало працювати цьогоріч.


Зустріч відбулася за участю директора міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Антона Єфанова та керівника ГО “Ліга соціально відповідально жінок” Наталії Кравець.


Делегація ознайомилася із роботою притулку, де перебувають постраждалі жінки у час кризового періоду свого життя, та соціального підприємства, де ці жінки (після подолання всіх негараздів) розпочинають власну успішну професійну історію. Представники фонду, побачили умови проживання жінок, цікавилися їхнім побутом, безпекою та допомогою, яку їм надають у місті.


Делегації також показали нові приміщення для розширення притулку для постраждалих.
Галина Лугова зауважила, що важливість підтримки фонду UNFPA для міста дуже важлива. І що лише спільними зусиллями можлива допомога у цьому напрямку.


«На жаль, насилля у родинах за час пандемії збільшилося у місті Херсоні та в області в цілому. Пандемія внесла, окрім із труднощів боротьби з хворобою, додаткову проблематику для жінок. Тому ми маємо продовжувати корисну справу, розширюючи можливості соціально-психологічної допомоги для незахищених верств населення. І маємо зробити все можливе, щоб кількість випадків насильств у сім’ях зменшилася»,- зауважила секретар міської ради.


Як відомо, у Херсоні зараз забезпечують всім спектром послуг постраждалих від домашнього насильства: організацією безпеки, психологічним та правовим супроводом, а також підтримкою після розв’язання їхнього кризового періоду.

У ході зустрічі Хайме Надаль зауважив, що херсонський центр – найкращий з усіх в Україні. А робота, яку було виконано на всіх рівнях у Херсоні, надихає на втілення нових подібних проєктів.

Вам також може сподобатися

У сел.Комишани тимчасово не працює світлофор
12 червня у Херсоні тимчасово перекриватимуть рух транспорту

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X