Депутати міської ради зустрілися з представниками учнівського самоврядування ЗЗСО №4

Новини
👁 213

6 грудня 2021 року до Дня місцевого самоврядування відбулася зустріч учнівського самоврядування «Відродження» Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 з депутатами місцевих рад.

На захід завітали В’ячеслав Білковський, Микола Дмитрієв – депутати Херсонської міської ради; Валентина Покотилова – голова Херсонської районної ради Херсонської області та Олена Кучеренко – депутат Суворовської районної у м. Херсоні ради.

Лідери шкільного парламенту мали унікальну можливість поспілкуватися наживо з представниками місцевої влади, поставити питання, які зараз найбільше їх хвилюють, почути з перших вуст про планування роботи на 2022 рік та презентувати свою роботу і нові проєкти, які бажають втілити в шкільне життя.

Учні привітали депутатів зі святом, висловили вдячність за відкритість, розуміння та сподіваються на подальшу плідну співпрацю. А депутати подарували учнівському парламенту блокноти для нових ідей та пропозицій, які вони бажають втілити щодо створення сприятливого шкільного середовища.

Вам також може сподобатися

У Херсоні тимчасово відсутнє світлофорне регулювання за 3-ма адресами
COVID-19 підтвердили ще у 41 херсонця

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X