Представники міської ради провели виїзний прийом мешканців смт Антонівка

НовиниНовини ОТГ
👁 333

Сьогодні, 11 серпня, секретар Херсонської міської ради Галина Лугова разом із заступником міського голови Володимиром Пепелем та депутатом міської ради Юрієм Рожковим провели прийом громадян у смт Антонівка.

Місцевих мешканців турбували питання доріг, доступності до прибережної зони, зовнішнього освітлення вулиць, стихійних сміттєзвалищ та інші. Зокрема, були звернення стосовно проблеми обслуговування водопровідних мереж. Володимир Пепель зазначив, що КП «Херсонський Водоканал» обслуговуватиме своїм коштом водопровідні мережі, якщо їх передадуть на баланс підприємству:

«Наразі Водоканал готовий проводити заміну зношених трубопроводів за ініціативою споживачів на умовах розумного компромісу: мешканці закуповують труби та запірну арматуру, а підприємство виконує роботи. Головна умова такої співпраці, щоб закуплені споживачами матеріали відповідали ліцензійним вимогам щодо використання їх у водопровідних мережах питної води», – повідомив Володимир Пепель.

Також мешканців Антонівки турбувало питання обслуговування кладовищ.

«Усі кладовища з кадастровими номерами передадуть на баланс КП «Ритуальна служба міста Херсона» для обслуговування. З кладовищами, в яких немає кадастрових номерів, працює управління земельних ресурсів, аби належним чином оформити земельні ділянки», – пояснює заступник міського голови.

Галина Лугова додає:

«Проблеми у старостинських округах загалом виникають через брак коштів, тому сьогодні на засіданні виконкому міський голова Ігор Колихаєв дав доручення Департаменту бюджету і фінансів підготувати інформацію щодо потреб фінансування старостинських округів».

Таким чином, найближчим часом це питання також вирішиться. У мешканців Антонівки були й інші питання, які потребували детальних роз’яснень. Тож, до участі у наступному виїзному прийомі запросять представників Департаменту містобудування, архітектури та земельних ресурсів, Інспекції з контролю за благоустроєм, інших фахівців.

Вам також може сподобатися

КП «Херсонміськсвітло» ремонтує світлофорний об’єкт на розі вулиць Іллі Кулика та Ладичука
У міськраді перевірили готовність до опалювального сезону

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X