Представники компанії EKSI Consulting зацікавилися реконструкцією проспекту Ушакова

Новини
👁 891

Сьогодні відбулася робоча зустріч міського голови Ігоря Колихаєва з представниками компанії EKSI Consulting за участю в.о. заступника міського голови Юрія Стельмашенка. Під час неї обговорювалася можливість залучення потенційних інвесторів до втілення різноманітних проєктів будівництва у Херсоні.

Міський голова Ігор Колихаєв запропонував гостям кілька напрямків, які б могли їх зацікавити.

У ході зустрічі представники компанії EKSI Consulting вирішили розглянути у рамках співпраці реконструкцію проспекту Ушакова. Вони виявили зацікавленість щодо сприяння розробці, будівництву та фінансуванню цього проєкту.

Реконструкція проспекту Ушакова відбуватиметься «від фасаду до фасаду» з ремонтом дорожнього покриття, перенесенням комунікаційних мереж на зелені зони, облаштуванням велодоріжок, тротуарів, проведенням освітлення та відновлення зелених зон. У місті вже створена з цього питання робоча група.

«Ми будемо дуже раді, якщо ви зайдете в наше місто, створите тут нові робочі місця. Тому визначайтеся щодо співпраці та якнайшвидше розпочинайте роботу, щоб не було втрачено час, – зауважив міський голова Ігор Колихаєв, – якщо ми хочемо разом зробити місто кращим, то зробімо!»

Курувати цей напрямок робіт буде в.о. заступника міського голови Юрій Стельмашенко.

Вам також може сподобатися

Херсонводоканал запрошує споживачів вирішувати актуальні питання дистанційно
У Херсоні проходять перевірки у міському транспорті на предмет дотримання протиепідемічних правил пасажирами та водіями

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X