Представники ХМВА долучились до онлайн-наради щодо функціонування пунктів незламності

Новини
👁 139

Сьогодні відбулась онлайн-нарада на виконання Постанови Кабінету Міністрів про організацію та фукціонування пунктів незламності та рішення Ради оборони Херсонської області. У фокусі присутніх – підготовка пунктів незламності до роботи в осінньо-зимовий період. 

У Херсонській міській територіальній громаді розгорнуто 24 пункти незламності – у самому місті і 6 старостинських округах. За кожним з них закріплені відповідальні особи. Чергують представники муніціпальної варти для забезпечення громадського порядку. 

Перша заступниця начальника Херсонської МВА Наталя Чехута, яка взяла участь у нараді, доповіла, що пункти незламності у громаді забезпечені усім необхідним. Є генератори, запас пального до них, обігрівачі, ліжка, постілі, достатній запас води та їжі.

Жителі громади часто звертаються до пунктів незламності з різними питаннями, тут можна просто відпочити, випити чаю з печивом. Школярі та студенти навіть можуть навчатися дистанційно у пунктах незламності, оскільки є стабільний інтернет, який забезпечують старлінки і часто він дублюється проводовим інтернетом. Запаси, сформовані у пунктах, регулярно поповнюються, є навіть певний резерв. 

Питання з функціонування пунктів незламності, які виникають, вирішуються оперативно у робочому порядку.

Вам також може сподобатися

У Херсоні продовжують наводити лад
За минулу добу працівники КП «Херсонміськсвітло» усунули наслідки нічного обстрілу за низкою адрес

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X