Представники Херсонської МВА долучились до роботи XVII Українського муніципального форуму

Новини
👁 63

Представників майже 400 громад, органів державної влади, міжнародних інституцій, європейських муніципалітетів, дипломатичних представництв зібрав сьогодні XVII Український муніципальний форум.

«Децентралізація, прозоре врядування та єдність – основа відновлення України» – така назва цьогорічного заходу.

Розпочали роботу з тематичного дня – «День Діалогу», де обговорюють найгостріші питання та напрацьовують спільні пропозиції щодо розвитку місцевого самоврядування.

У перший день форуму відбулася дискусія на тему: «Планування відновлення і розвитку деокупованих та тимчасово окупованих територій». Херсонську міську територіальну громаду сьогодні представляла перша заступниця начальника ХМВА Наталя Чехута, яка ділилися досвідом з відновлення роботи після деокупації.

Слід зазначити, що у кожної деокупованої території своя історія. І чим тривалішою була окупація, тим більше проблем доведеться вирішувати у звільнених громадах. Такого досвіду немає в жодної країни світу і ми маємо формувати свій власний досвід. Тож, наразі робимо усе, що можна зробити вже зараз.

Окрім цього, у перший день форуму представники чотирьох палат Асоціації міст України: сільських і селищних рад, малих, середніх і великих міст представлять успішні практики муніципалітетів у час війни.

Вам також може сподобатися

ПАМ’ЯТКА щодо виявлення, обліку та заходів регулювання чисельності мишоподібних гризунів на посівах
Жителі Зеленівського округу отримали чергову гуманітарну допомогу

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X