Представники Херсонської МВА долучились до програми “Invitation Program to Japan regarding Project for Emergency Recovery and Reconstruction”

Новини
👁 50

Українська делегація долучилася до програми “Invitation Program to Japan regarding Project for Emergency Recovery and Reconstruction” у Токіо (Японія).

Участь у програмі взяли і представники Херсонської міської військової адміністрації на чолі із заступником міського голови Віталієм Бєлобровом. 

Захід проходить у рамках співпраці з Проєктом екстреного відновлення та реконструкції, що реалізується

Японським агентством міжнародного співробітництва (JICA).

“Ця навчальна програма має на меті обмін досвідом у відновленні та реконструкції після надзвичайних ситуацій. Для Херсонської громади це дуже цінний досвід, бо вже зараз ми маємо вирішувати низку важливих завдань, пов’язаних із післявоєнною відбудовою”, – зазначив Віталій Бєлобров.

Під час програми буде продемонстрована, зокрема, роль центральних та місцевих органів влади державно-приватно-академічного партнерства у проєктах з відновлення та реконструкції після Великого землетрусу в Східній Японії.

Також, за словами заступника Херсонського міського голови, протягом навчальної програми передбачається проведення

низки обговорень планів відродження та розвитку міст, які є бенефіціарами Проєкту екстреного відновлення та реконструкції.

“Також заплановано проведення зустрічей із представниками вищих органів влади Японії: Міністерства закордонних справ, Міністерства навколишнього середовища, Міністерства економіки, торгівлі та промисловості”, – розказав Віталій Бєлобров.

Вам також може сподобатися

Відбулась чергова зустріч представників МВА з квартальними районів Херсона та старостатів
На маршрутах міста працюють 95 одиниць транспорту

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X