Представникам GIZ сподобалася робота міста у напрямку енергоефективності

Новини
👁 203

Сьогодні відбулася зустріч заступника міського голови Володимира Пепеля із фахівцем Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) Наталією Клименко в рамках впровадження Проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні».

Зустріч відбулася за участю консультанта цього проєкту Андрія Баруліна, заступників міського голови Романа Головні, Олександра Лук’яненка, Оксани Рукавішнікової, радника міського голови Андрія Ткаченка, директора департаменту економіки та інвестицій Ірини Ніколаєвої, представників депутатського корпусу та виконавчих органів ради.

Минулого року Херсон став одним із міст, що були відібрані для участі у Проєкті.

Передбачається, що GIZ у рамках співпраці допоможе підготувати енергоменеджерів та сприятиме проведенню якісного енергоаудиту в будівлях, а також підтримає у підготовці проєктів, що покращать енергоефективність споруд та допоможуть економити на споживанні енергії.

У майбутньому товариство планує обрати 15 проєктів у містах для співфінансування. Буде  виділено на кожен – 100 тис. євро.


На зустрічі заступник міського голови Володимир Пепель висловив бажання міської влади покращувати енергоефективність міських будівель та подякував гостям за надані новітні інструменти для цього.

Серед іншого на зустрічі йшлося про те, що у місті було проведено інвентаризацію 145 будівель закладів освіти (шкіл, дитячих садків, училищ, позашкільних закладів). Обраховано річне споживання теплової та електричної енергії. У частині з них – було виявлено відхилення від норми.

Було також зауважено, що у Херсоні розпочало роботу управління енергетики, енергоменеджменту та енергоефективності департаменту міського господарства Херсонської міської ради, яке опікуватиметься цим напрямком.

Наталія Клименко ж висловила задоволення роботою виконавчих органів, яка була проведена у рамках запланованого модуля «А» та зазначила, що бачить прагнення Херсона покращувати свою енергоефективність, тому співпраця буде успішною. Експерти проєкту й далі допомагатимуть місту на цьому шляху.

Довідка. У грудні 2020 року за результатами незалежної оцінки консультантів, Швейцарського бюро співробітництва в Україні та представників Проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що впроваджується в Україні компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» місто Херсон було відібрано у якості партнера Проєкту.
У лютому 2021 року в рамках Проєкту міжнародної технічної допомоги між Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ та Херсонською міською радою підписано МЕМОРАНДУМ ПРО ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні»

Вам також може сподобатися

КП “Херсонміськсвітло” відремонтувало світильники в Покровському сквері
Галина Лугова привітала медиків із професійним святом

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X