Предаствники ХМВА взяли участь у EXPO XXI у Варшаві

Новини
👁 81

14-15 листопада у виставковому центрі EXPO XXI у Варшаві (Республіка Польща) проходить Друга Міжнародна виставка-конференція ReBuild Ukraine powered by Energy. У заході беруть участь представники 28 країн. 

Херсонську міську громаду представляють перша заступниця начальника військової адміністрації Наталя Чехута та заступник міського голови Віталій Бєлобров. Два дні учасники делегації представлятимуть проєкти на стенді «Україна та її громади» у Марафоні на головній сцені виставки «Україна».

Захід проводиться з метою повоєнної відбудови громад України, які постраждали від російської агресії, залучення донорів, партнерів, благодійників.

Зокрема, на виставці презентували інвестиційні проєкти відновлення систем водопостачання та водовідведення МКП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона», побудови сонячної електростанції для незалежного енергозабезпечення міських очисних споруд, проєкти побудови трьох індустріальних парків, реконструкції та будівництва зруйнованих обстрілами закладів освіти. 

Конференція має стати платформою для презентацій проєктів відновлення, матеріалів, технологій та обладнання, а також інвестиційних та донорських кейсів, вкрай необхідних для відновлення зруйнованої війною економіки Херсонської громади – її інфраструктури та енергетики, промисловості і житла.

Вам також може сподобатися

Як отримати статус УБД після 24 лютого 2022 року: хто має право, куди звертатися, перелік документів
Херсонміськсвітло відновили повітряні лінії зовнішнього освітлення після ворожих обстрілів

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X