Правила для всіх одні: Херсонський міський голова востаннє попередив усіх, хто займається торгівлею

Новини
👁 14K

Вітаю! Говорить український Херсон!

Коли я кажу, що торгувати всі будуть лише централізовано, то так воно й буде: торгівля у Херсоні відбувається ЛИШЕ на ринках. Не біля нього, ні біля дороги, ні «ми тут на півгодини»… всі процеси купівлі-продаю відбуваються ЛИШЕ В РИНКАХ! Пояснення цьому найпростіше: по-перше, фізична безпека продавців та покупців, по-друге, здоров’я городян: ні у медиків, ні у вас зараз немає можливості лікувати людей від отруєння та інших проявів, пов’язаних із вживанням неякісної їжі. А ринки за якістю продукції стежитимуть «як Отче наш». Не дзвоніть, не пишіть і не скаржтеся. Правила для всіх одні.

Я звертаюся до всіх, хто займається торгівлею: вам відкриті всі двері і дано всі законні можливості здійснювати свою діяльність. Але якщо ви не дотримуватиметеся наших вимог, товар вилучатиметься. Крапка. Більше я не повертаюся до цього.

Зі свого боку я вестиму переговори з керівниками ринків та всіма, від кого це залежить, щоб рекомендувати їм тримати ціни по всьому місту на приблизно однаковому рівні. Але кажу й покупцям: зростання цін провокуєте навіть ви, створюючи штучний ажіотаж навколо товарів. Ну, згадайте трохи за Одесу: зробили вигляд, що не сильно воно вам потрібно – і ціна почне падати 😉

Сьогодні місто закриває опалювальний сезон. Велике прохання до директорів наших КП, глав районів та керівників ОСББ: тримайте прямий зв’язок із моїм заступником з питань ЖКГ Володимиром Пепелем. Давайте закриємо сезон правильно та без збоїв.

Величезна подяка херсонцям за допомогу в прибиранні міста та підтримка в ньому порядку. А ось до працівників наших комунальних служб маю питання. Найближчим часом зберемося та обговоримо, як працюватимемо. Тому що війна війною, а газони самі себе не скопають.

Ми городяни свого міста, поки дбаємо про нього, як про власний будинок. Адже ніхто не перестав вдома прибирати, незважаючи на все, що відбувається навколо. Робота та будь-яка діяльність на благо своєї землі дисциплінують не лише поведінку, а й розум.

Пам’ятайте про те, хто ви. Знайте, що саме ВИ зараз потрібні Україні з нашим патріотизмом та впертим південним характером. Вірте, що МИ переможемо, і наближайте цей день кожним своїм вчинком, кожним словом та думкою.

Ми разом, моє Місто-герой! 💪

Вам також може сподобатися

Допоможи рідному місту, нашим захисникам, медикам та містянам
Оперативна інформація по Херсонській ОТГ та району

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X