Правила безпеки для дітей під час війни: комікс-інструкція

Новини
👁 828

За сприяння Херсонської міської військової адміністрації для мешканців м. Херсон, в першу чергу для дітей, антидискримінаційний центр «Меморіал» (Брюссель) надав комікс-інструкції, аби прості правила безпеки під час війни можна було обговорити з дітьми різного віку.

В умовах війни батьки та освітяни за допомогою коміксу-інструкції можуть допомогти навіть найменшим дітям дізнатися про важливі правила безпеки: як уникнути зустрічі з міною, що робити у разі обвалу і що взяти з собою в укриття. Виконання цих правил рятує життя – це зараз важливо для кожної дитини в Україні!

Герой коміксу потрапляє в різні ситуації і отримує інструкції про те, як поводитися та що краще зробити. Експерти та ілюстратори працювали над тим, аби використати просту мову, проілюструвати можливі ситуації з небезпечного сьогодення багатьох українців, попередити небезпечну для життя поведінку, а також допомогти подумати про рішення, які – може так статися – дитина буде приймати самостійно.

Комікс доступний такими мовами: українська, російська, два діалекти романі і румунська. Сьогодні важливо подбати про тих дітей, які не мають доступу до загальнонаціональних новин, яких не навчали правилам безпеки під час війни.

Для особистого та колективного використання ви можете завантажити електронну версію коміксу – для перегляду з дітьми на смартфоні або комп’ютері за посиланням: https://adcmemorial.org/uk/pravila-bezpeki-dlya-ditey/

Також за вказаним посиланням можна заповнити заявку на безкоштовне отримання надрукованих плакатів із коміксом для закладу, де навчаються діти.

Вам також може сподобатися

Росіяни здійснили 8 обстрілів Херсонської міської територіальної громади
У старостати надходить благодійна допомога

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X