Повний рознос підрядникам і всій сфері ЖКГ влаштував сьогодні Ігор Колихаєв

Новини
👁 436

Після низки вихідних непростим для сфери ЖКГ виявився перший робочий день. Міський голова Херсона Ігор Колихаєв обрушив на працівників житлово-комунальної сфери буквально грім і блискавки, зібравши їх на екстрену нараду.

«Ви всі сьогодні можете покласти заяви мені на стіл, якщо я не почую зрозумілої відповіді на одне просте запитання: чому протягом вихідних не прибиралося місто?! Я особисто пройшов пішки парки та сквери, проінспектував вулиці – і жодного працівника ЖКГ не зустрів! А мої месенджери рясніють від негативу з боку містян, які надсилають мені фото сміттєзвалищ і трави по пояс. Доки місто знаходиться в такому стані, як зараз, забудьте про вихідні – для нас їх не існує!» – різко почав керівник міста.

В процесі наради підрядники звітували меру, де і в яких локаціях працювали їхні співробітники, але це анітрохи не заспокоїло градоначальника.

«Я ні копійки не заплачу вам за дні цієї «роботи»! Всі відомості буду підписувати особисто. Я звик купувати тільки якісні послуги, тому за таке нехлюйство платити не збираюся, і впевнений, що херсонці мене підтримають», – категорично заявив Колихаєв.

Пізніше міський голова пояснив, що його не цікавить, як сфери міста працювали до нього, за керівництва Колихаєва ніхто саботувати роботу не буде.

«Це остання наша розмова на цю тему. Ганятися я ні за ким не буду. Ще раз зловлю когось на самовільному відпочинку під час гарячого часу прибирання міста і покосу трави, не ображайтеся», – попередив міський голова.

Вам також може сподобатися

Журі розпочинає розгляд заявок на конкурс «Я – творець свого міста»
Увага! Зміни у розкладі руху пасажирських суден!

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X