Повертайте собі зв’язок завдяки національному роумінгу

Новини
👁 54

В умовах війни в Україні, в місцях, де ведуться бойові дії, можуть бути пошкоджені базові станції чи інше обладнання одного чи одразу кількох операторів. Якщо абоненти одного оператора залишилися без зв’язку, вони можуть повернути собі зв’язок завдяки національному роумінгу, створеному ще у березні 2022 року найпопулярнішими в Україні операторами мобільного зв’язку Київстар, Vodafone та Lifecell.

Національний роумінг – телекомунікаційна послуга, яка забезпечує можливість абонентам одного оператора мобільного зв’язку отримувати послуги в мережі іншого оператора (операторів) у межах України.

Це означає, що ви можете обрати будь-якого доступного в даний момент мобільного оператора в Україні, незалежно від того, яка SIM-картка стоїть у вашому телефоні. Тариф при цьому залишиться таким самим, який ви мали у вашого оригінального оператора.

Абоненти можуть користуватися не лише голосовими дзвінками й SMS, а й мобільним 2G/3G інтернетом на швидкості до 512 Кбіт/с, щоб обмінюватися повідомленнями в месенджерах або шукати інформацію в інтернеті.

Для абонентів Lifecell національний роумінг працює автоматично.
Абоненти Київстар та Vodafone можуть скористатися цією опцією, здійснивши налаштування вручну на смартфоні:
1. У налаштуваннях вимкніть Автовибір мережі
Аndroid: Налаштування — Мобільна мережа (чи Підключення) — Оператор
iОS: Параметри — Стільникові дані — Вибір мережі.
2. Знайдіть та виберіть доступну мережу:
Vodafone, UA-Київстар чи Lifecell. Щоб працював інтернет, увімкніть Передачу даних у роумінгу Аndroid) і Роумінг даних (iOS).
3. Зателефонуйте, надішліть повідомлення в месенджері або SMS.
Якщо зв’язок не з’явився, спробуйте ще раз або виберіть іншого оператора.
Після всіх налаштувань радимо ввімкнути Автовибір мережі. Це дозволить автоматично перемикатися на мережу, де є зв’язок.

Звертаємо увагу, що підключення національного роумінгу може створити додаткове навантаження на мобільні мережі. Для того, щоб усі абоненти мали доступ до зв’язку у важливий момент, оператори радять:
• вимкнути автозавантаження в месенджерах та інших додатках. Наприклад, автоматичне оновлення в РІay Мarket та Аpp Store через мобільні мережі;
• у налаштуваннях смартфона можна заборонити додаткам, що працюють у фоновому режимі, використовувати мобільний трафік;
• встановити нижчу якість відео в You Tube та інших відеострімінгових сервісах;
• за наявності варто використовувати Wi-Fі.
Прохання передавати цю інформацію своїм знайомим, щоб вони могли залишатися на зв’язку у разі виникнення проблем з підключення до свого мобільного оператора. Поширюйте інформацію про національний роумінг на своїх сторінках у соціальних мережах.


Залишайтесь на зв’язку! Все буде Україна!

Вам також може сподобатися

Де у Херсоні прибирали 4 березня
На маршрутах міста працюють 95 одиниць транспорту

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X