Три відділення лікарні ім.Є.Карабелеша запрацювали у звичному режимі

Новини
👁 219

На 9 грудня в лікарні ім.Є.Карабелеша залишається ще два відділення перепрофільованих під лікування ковідних хворих. А три інших вже повернулися до звичного режиму роботи: неврологічне, кардіологічне відділення та хірургії судин.

Неврологічне відділення розпочало знову надавати спеціалізовану медичну допомогу хворим з захворюваннями та наслідками травм центральної та периферичної нервової системи з застосуванням комплексних терапевтичних методів лікування, ранньої відновлювальної терапії. Херсонці з проблемами серця також можуть розраховувати на стаціонарне лікування хронічних хвороб серця, отримання невідкладної та планової кардіологічної допомоги. А на пацієнтів з ураженням судин чекають висококласні спеціалісти у відділенні хірургії судин.

У медичному закладі перебуває ще 59 хворих з підтвердженим діагнозом COVID-19.

Шановні херсонці! Нагадуємо, що слід пам’ятати про необхідність завершення циклу вакцинації. Якщо Ви зробили перше щеплення, обов’язково отримайте і другу вакцину. Тільки вакцинація рятує від важкого перебігу коронавірусної інфекції й зберігає життя.

Також для запобігання ситуації стрімкого розповсюдження COVID-19 відповідально дотримуйтеся правил безпеки. Прості речі можуть врятувати життя. Вакцинуйтеся і будьте здорові!

Вам також може сподобатися

Мешканці Херсонської міської територіальної громади відправили подарунки захисникам
У Херсоні розпочинається опитування молоді щодо рівня її благополуччя у громаді

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X