Поточний ремонт доріг розпочали. На черзі капітальний

НовиниСоціальна сфера
👁 163

«Раніше я чекав на літо й сонце за звичайними причинами: море, пляж і т.д. Зараз я теж дуже чекаю на сонце й літо, але причини змінилися – потрібна погода для виконання ремонту наших доріг!», – пише на своїй сторінці у Фейсбук в.о. заступника міського голови Юрій Стельмашенко, звітуючи про хід виконання запланованих дорожніх робіт.

У короткому проміжку між дощами наші дорожники вийшли на вулиці Івана Богуна, Некрасова, Московську, Університетську, Кулика, Гімназичну (Червоностудентську), Кулика, площу 200-річчя Херсона. Роботу одночасно проводять декілька бригад, щоб у максимально короткий термін відновити дорожнє покриття.

На черзі – поточний ремонт ще 39 магістральних вулиць і 15 ділянок капітального ремонту.

Юрій Стельмашенко вважає, що цьогоріч для проведення ремонтних робіт на дорогах міста запланували недостатньо коштів для такого серйозного обсягу, тож він пропонуватиме депутатам і міському голові збільшити бюджет.

«На поточний ремонт в цьому році виділено 38 млн, буду пропонувати колегам депутатам і міському голові збільшити цю суму до 125 млн.

– на капітальний ремонт вносимо пропозицію зміни в програму – збільшити фінансування до 150 млн.

– на ремонт дворових проїздів 27 млн.

– встановлення світлофорних об’єктів та установка пристосувань для регулювання дорожнього руху 12 млн.

– нанесення дорожньої розмітки 5 млн», – зазначає в.о. заступника міського голови.

На його думку, якщо всі ці зміни депутати підтримають – цьогоріч ми зробимо впевнений крок від бездоріжжя до цілком прийнятних доріг.

Нагадаємо:

раніше на пресконференції Юрій Стельмашенко зауважив, що для проведення капітального ремонту доріг в Херсонській об’єднаній територіальній громаді необхідно 11 млрд грн, враховуючи, що загальна їх протяжність близько 1300 км, а вартість 1 км капітального ремонту дороги  8 млн грн.

Таким чином ми можемо відійти від нескінченного латання доріг, і отримати позитивну динаміку у сфері дорожнього господарства міста, – впевнений Юрій Стельмашенко.

Вам також може сподобатися

Управління культури міськради активно готується до святкування ювілею нашої держави
Херсон відвідали представники Посольства США в Україні

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X