Поточна оперативна обстановка на півдні України 15 квітня

Новини
👁 2K

П’ятдесят першу добу поспіль сили охорони та оборони Півдня разом з усім українським народом протистоять повномасштабному вторгненню окупантів. На Миколаївщині та Херсонщині ворог зухвало завдає ракетно-артилерійські удари по окупованим ним населеним пунктам, де сам же залишив попередньо обрані позиції, у дворах житлових будинків, школах, інших об’єктах інфраструктури, – повідомляє Оперативне командування “Південь”. Таким чином, війська РФ підступно ховаючись за мирним населенням, як за живим щитом, намагаються схилити тих самих місцевих до хибної думки, що обстріли населених пунктів – це справа українських військових, а їх місія – так званих визволителів.

Протягом ночі, ворог намагався захопити спостережний пост в Миколаївській області та провести розвідку наших позицій в Херсонській. Обидві спроби були невдалі: атаку на пост відбито, а розвідувальну групу знищено.

Обстановка в Чорноморській операційній зоні залишається напруженою. Отримавши розгромне ураження як по корабельному складу, так і по імперських амбіціях, ворожі сили оскаженіло вишукують спосіб помсти, посилюючи повітряну розвідку, активізувавши ракетні атаки, диверсійну та агітаційну діяльність. Але сили охорони та оборони півдня України напоготові: БПЛА-розвідник на Одещині влучно знищений ППО, агітатори та колаборанти стикаються зі свідомою проукраїнською позицією місцевого населення півдня України та потрапляють до компетентних органів. Закликаємо зберігати спокій та виваженість, ретельно перевіряти інформацію на правдивість, а за сигналами тривог діяти чітко і швидко. Разом до Перемоги!

Вам також може сподобатися

На період дії воєнного стану херсонці можуть здійснювати торговельну діяльність на територіях, прилеглих до ринків
Херсонці, не перетворюйте місто на стихійне сміттєзвалище!

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X