Постійна комісія з питань землекористування розглянула майже 60 сесійних питань

Депутатська комісіяНовини
👁 253

Сьогодні, 14 липня, члени постійної комісії з питань землекористування на чолі з Євгеном Троцьким розглянули майже 60 питань, які планують винести на розгляд чергової сесії міської ради.

Серед розглянутого – утилізація відпрацьованих елементів живлення. Наразі в місті відсутній механізм роботи з такими відходами. Мешканцям міста просто немає куди здавати відпрацьовані батарейки.

З цього питання комісія винесла рекомендації департаменту міського господарства надати інформацію щодо підприємств, які вже сьогодні можуть забезпечити утилізацію відпрацьованих елементів живлення у Херсоні, а також надати адреси точок приймання відпрацьованих батарейок.

– Питання екології сьогодні є досить важливим та актуальним. Не зважаючи на те, що питання не є профільним для нашої комісії – ми маємо здійснити усі дії задля покращення рівня свідомості людей у напрямку розвитку екології в нашому місті, – резюмувала секретар комісії Євгенія Бєла.

Зокрема члени комісії підтримали проєкт звернення депутатів Херсонської міської ради VІІІ скликання до Херсонської обласної ради та Херсонської обласної адміністрації щодо винайдення коштів для завершення будівництва водогону в селі Комишани.

Нагадуємо, що будівництво зазначеного водогону здійснювалося за рахунок обласного та частково державного бюджетів, але станом на сьогодні об’єкт незавершений і не зданий в експлуатацію.

Як зазначив голова комісії Євген Троцький, важливим залишається вирішення питання забезпечення якісною питною водою жителів Шуменського мікрорайону.

Керівник міського комунального підприємства Херсонводоканал Віктор Скобліков повідомив, що проєкт планують реалізувати власним коштом наступного року, як один з першочергових.

Коментар секретаря постійної комісії з питань землекористування Євгенії Бєлої.

Вам також може сподобатися

Роботи, які виконувало КП “Херсонміськсвітло” 14 липня
Комісія “конкурентоспроможності та сталого розвитку” розглянула 53 питання

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X