Послуги з вивезення ТПВ у приватному секторі: консультує ХАКС

Новини
👁 339

У ТОВ «Херсонавтокомунсервіс» надали роз’яснення, стосовно надання послуг з вивезення твердих побутових відходів у приватному секторі. Так, фахівці пояснюють, як мешканцям приватного сектору сплачувати за послуги ХАКС, та як припинити нарахування за надання послуг у випадку смерті власника будинку.

Як можна сплатити за послугу з вивезення твердих побутових відходів жителям приватної забудови?

За послугу з вивезення ТПВ жителі сектору приватної забудови можуть сплатити в кабінеті абонентської служби з обслуговування населення сектора приватної забудови за адресою: вул.Торгова (21 Січня), 37 в каб. 612 (без додаткової комісії банку), а також через будь-яку банківську установу на р/р UA5932 8209 00000 2600 80 100 42 138, код 39553881 АБ«Південний» м. Одеса. Щоб сплачені кошти були зараховані вірно, в графі «Призначення платежу» необхідно ОБОВ”ЯЗКОВО вказати особовий рахунок користувача послуги, який вказано на титульній сторінці Абонентської книжки та адресу домоволодіння.

Як в домогосподарстві сектора приватної забудови припинити нарахування за послугу з вивезення ТПВ у зв’язку зі смертю власника будинку?

В разі смерті власника будинку, особа, що є правонаступником нерухомого майна (домогосподарства), повинна звернутися із заявою про припинення нарахувань у зв’язку із смертю власника будинку до абонентської служби компанії. Абонентська служба компанії ХАКС знаходиться за адресою вул.Торгова (21 Січня), 37, каб. 612, тел.: 050-492-36-55

Вам також може сподобатися

Які роботи виконувало “Херсонміськсвітло” 30 червня
6 липня у Херсоні відкриється виставка “Обличчя нових громад”

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X