Послугами Денного центру для жінок, які постраждали від домашнього насильства, скористалися 342 особи

Новини
👁 193

Упродовж минулого року соціальними, психологічними та юридичними послугами міського Денного центру для жінок, які постраждали від домашнього насильства скористалися 342 особи.

Про це стало відомо на засіданні постійної робочої комісії з питань координації дій щодо запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі під головуванням в.о. заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, радника міського голови – Світлани Чепіги.


У засіданні комісії взяли участь керівники виконавчих органів Херсонської міської ради, Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служб у справах дітей районних у м. Херсоні рад, представники Херсонського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області, Управління патрульної поліції в Херсонській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, громадських організацій «Успішна Жінка», «Ліга соціально відповідальних жінок», «Вільне місто».

Комісія розглянула зведену інформацію про діяльність органів та установ, на які покладаються функції зі здійснення заходів у сфері запобігання домашньому насильству.

До уповноважених органів та структур у Херсоні надійшло 1043 повідомлення про вчинення домашнього насильства, з них: 956 повідомлень надійшло від жінок, 71 – від чоловіків, 16 – від дітей.
З травня до грудня 2020 року в місті Херсоні працювала цілодобова «гаряча» лінія, на яку надійшов 2131 дзвінок. Кількість звернень на «гарячу» лінію свідчить про значущість такого виду допомоги для постраждалих від домашнього насильства осіб, передусім жінок, та необхідність продовження її роботи надалі.

Окрім того, комісією було заслухано інформацію про роботу притулку для постраждалих від домашнього насильства міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в 2020 році та перспективи його діяльності на 2021 рік.
З січня до грудня 2020 року послугами Притулку скористалися 53 особи, з них – 24 жінки та 29 дітей.

На засіданні було вирішено, аби ефективніше надавати допомогу постраждалим, створити у рамках комісії робочу групу з кейс-менеджменту.

Вам також може сподобатися

Комісія з питань житлово-комунального господарства вирішила посприяти херсонському письменнику
Колихаєв поставив чіткі задачі інспекції з благоустрою

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X