Польські туроператори відвідали Херсон

НовиниТуризм
👁 314

Упродовж трьох днів на Херсонщині перебувала делегація з 7 польських туроператорів.

Мета їхнього візиту: ознайомлення з Херсоном і Херсонською областю для формування нових туристичних продуктів.

Організовували тур управління маркетингу міста і туризму Херсонської міської ради та асоціація «Туризм Херсона».

Оператори оглядали готельні комплекси та з’ясовували їхні можливості. Рівень готелів, які були презентовані, гостей задовольнив. У кожному персонал спілкувався англійською мовою, у деяких – польською. Всі готелі запропонували додаткові послуги – від колоритного ресторану до соляної кімнати чи СПА.

Окремим проханням туроператорів було ознайомлення з локальною кухнею, бо туристи з Польщі зацікавлені у гастрономічних подорожах. Делегації були запропоновані страви із риби, що водиться в Дніпрі, кавун на грилі, який подається з бринзою, та фірмовий торт «Херсон» тощо. Окрім того, було презентовано гастрономічний проєкт «ХерсонЪ. Винтажа кухня».

Цікавилися гості також родзинками міста, а після прогулянки на яхті – були захоплені місцевими краєвидами й дніпровськими плавнями.

Додатково у рамках програми було організовано зустріч В2В формату з представниками бізнесу. Підприємці обговорили різноманітні варіанти турів. На зустрічі було розглянуто можливість – налагодження авіасполучення з Варшавою, Краковом та іншими містами Польщі.

Польські туроператори також відвідали найпопулярніші локації області.

Вам також може сподобатися

У Херсонської міської ради з’явився Telegram
До “житлово-комунальної” комісії звернулись постраждалі від злив херсонці

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X