Положення про громадський бюджет у місті Херсоні потребує змін

Новини
👁 532

Під час робочої наради членів Координаційного комітету з питань Громадського бюджету та працівників виконавчого комітету міської ради обговорили питання внесення змін до нині діючого Положення про громадський бюджет.

У першу чергу, відбулись зміни територіального устрою міста Херсона, приєднались нові населені пункти, утворено старостинські округи, пройшла зміна структури виконавчих органів, потребує часткових змін склад Координаційного комітету.

Учасники зустрічі підтримали пропозицію голови Координаційного комітету Ольги Співакіної визначати напрямок проектів громадського бюджету на рік.

За її словами, напрямком проєктів може бути спорт, екологія, культура тощо.

«Необхідно провести аудит реалізації попередніх проєктів, особливо їх доступність для містян, адже головна мета громадського бюджету – реалізувати проєкти, доступний для кожного херсонця», – зазначила Ольга Співакіна.

Директорка департаменту економіки та інвестицій Ірина Ніколаєва не тільки підтримала дану ідею, вона зазначила, що насьогодні йде робота над Програмою економічного і соціального розвитку Херсонської міської територіальної громади на наступні роки і тому було б доцільно визначити спільно напрямки проектів для реалізації.

Обговорили учасники зустрічі і хід інформаційна-промоційної кампанії. Було запропоновано приділити увагу проведенню роз’яснювальної роботи щодо участі у голосуванні – як показали попередні роки, це є проблемою.

Директор департаменту у справах ЗМІ та зв’язків із громадськістю Гаяне Оганесян, підкреслюючи важливість участь кожного мешканця громади, виступила з пропозицією організувати місця для голосування у кожному мікрорайоні міста та старостинському окрузі. Враховуючи це, Координаційному комітету було запропоновано визначити місця для голосування, максимально доступні для городян.

Вам також може сподобатися

У Херсоні розпочалось засідання сесії міської ради
Трансляція VIII сесії міської ради VІІІ скликання 23.07.2021

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X