Поліція закликає жителів Херсонщини бути вкрай уважними при виявлення підозрілих предметів

Новини
👁 174

Поліція закликає жителів Херсонщини, особливо деокупованих територій, бути вкрай уважними при виявлення підозрілих предметів

Через воєнні дії на Херсонщині, постійні обстріли наших населених пунктів армією рф, значна частина території всіяна протитанковими мінами, снарядами, частина з яких не розірвалися і є смертельно небезпечними. Армія вбивць і мародерів залишає після себе пастки. Вони мінують будинки, лісосмуги, мости і дороги. Майже щотижня в області на нерозірваних мінах гинуть та травмуються люди.

Нині на деокупованих територіях тривають стабілізаційні заходи і крок за кроком вибухотехніки обстежують, розчищають територію від вибухонебезпечних предметів та знешкоджують їх. Це довгий і вкрай небезпечний процес, тому радимо громадянам, які повертаються до рідних домівок, або мешкають біля зони бойових дій не ходити до лісосмуг, на береги річок, не пересуватися польовими дорогами, адже саме там зафіксована найбільша кількість смертей людей від мін.

Поліція вкотре нагадує громадянам! Не чіпайте підозрілі предмети, залишки ракет чи снарядів, не наближайтеся до розбитої ворожої техніки.
У разі виявлення підозрілих предметів звертайтеся за телефоном чергової частини поліції Херсонської області 067-550-22-74 або телефонуйте на «101» та на єдиний номер телефону «112» для надання екстреної допомоги. Дотримуйтесь правил безпеки, які збережуть ваше здоров’я та життя!

Вам також може сподобатися

З деокупованих населених пунктів Бериславського району до Кривого Рогу їздитиме безкоштовний автобус
У жовтні Укрпошта відновила можливість доставляти пенсії у 72 звільнені населені пункти Херсонщини

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X