Поліція Херсонщини закликає: не передавайте гроші незнайомцям, які повідомляють, що ваш родич потрапив у біду

Новини
👁 24

17 січня в «Єдиний центр 102» поліції Херсонщини звернулась 83-річна херсонка. Пенсіонерка розповіла про дзвінок чоловіка, який назвався її сином і повідомив, що потрапив у біду. Співрозмовник сказав, що йому терміново потрібні гроші. Жінка зібрала усі свої заощадження й особисто передала 30 тисяч гривень незнайомцю, який чекав на неї біля квартири. Лише після того заявниця перетелефонувала сину й дізналася, що ні в яку біду він не потрапляв.

Поліція Херсонщини нагадує громадянам: зверніть увагу своїх рідних, особливо похилого віку, на необхідність бути обережними у таких випадках.

Переконайте їх не діяти на емоціях та ні в якому разі не довіряти незнайомим людям.

Наголошуйте на необхідності перевіряти будь-яку інформацію, отриману по телефону:

  • варто одразу подзвонити своєму родичу, який, можливо, потрапив у складну ситуацію. Якщо він не відповідає, передзвоніть на номер того, хто вам телефонував, з’ясуйте особисті дані людини, у якій лікарні чи відділі поліції знаходиться ваш родич;
  • обов’язково передзвоніть до лікарні або чергової частини, яку вам назвали, щоб пересвідчитись у достовірності інформації;
  • попросіть час на обдумування. Зазвичай, шахраям не вигідно довго чекати, адже тоді ви починаєте мислити критично і можете самостійно зателефонувати до поліції.

Якщо вам телефонують люди, які представляються працівниками поліції або інших правоохоронних структур й вимагають за щось гроші, не вірте їм, одразу набирайте номер «102».

Вам також може сподобатися

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ 2 ТА 3 ГРУПИ ЕДИНОГО ПОДАТКУ
Праця має бути легальною: у Суворовському районі Херсона проводять рейди

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X