“Подаруй місту дерево”: херсонці долучилися до акції, приуроченій 243 річниці від дня заснування Херсона

НовиниСоціальна сфера
👁 605

Загальносистемна екологічна акція “Подаруй дерево місту” об’єднала бібліотеки Херсонської територіальної громади. Працівники книгозбірень разом з юними та дорослими читачами повсюдно висаджують дерева.

Бібліотекарі філії 6 Херсонської централізованої бібліотечної системи та дев’ятикласники школи № 28 посадили біля бібліотеки квітучий гібіскус.

В Антонівській бібліотеці-філії ХЦБС для учнів 9 класу гімназії №21 провели цікавий загальносистемний День краєзнавця “Культура Херсона – погляд крізь століття: розповіді з історії Херсонського краю”. Діти дізналися нові факти з історії рідного міста. Потім разом з дорослими читачами взяли участь у загальносистемній екологічній акції «Подаруй дерево місту» й посадили біля бібліотеки саджанець горіха .

Вірні друзі й помічники бібліотеки № 23 ім. І. Багряного висадили неймовірно красиве дерево – павлонію.

Приєдналася до екологічної акції Степанівська сільська бібліотека-філія разом з учнями школи №17:

Херсонська ЦБС, Зимівницька сільська бібліотека-філія разом з школярами висадила яблуньку:

Дитяча бібліотека 22, Херсонської ЦБС обрала для себе вишню:

“Що б не говорили японці про унікальність своєї сакури, а проте садок вишневий в Україні ще не залишив байдужим жодного туриста. Тому напередодні Дня міста ми вирішили придбати вишню. Ту саму, яку оспівував український народ у піснях і романсах, вишню, яка надихала сотні поетів і письменників на створення образу нареченої чи коханої дівчини. А ось посадити це дерево біля нашої бібліотеки, як подарунок місту випала честь майбутньому джентльмену, а нині найкращому та найактивнішому читачеві Глушку Денису”, – розповідають у книгозбірні.

На фото – юні читачі Херсонської ЦБС Бібліотека-філія 3

Вам також може сподобатися

До Дня міста у Херсоні триває генеральне прибирання парків та скверів
Станом на 17 вересня на коронавірус у Херсоні захворіло ще 69 людей

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X