Подаруй бібліотеці книгу: Херсонців запрошують долучитися до акції

Новини
👁 506

14 лютого – Міжнародний день дарування книг. У такий день люди доброхітно дарують книги і надихають на це інших. Ось вже 10 років свято об’єднує всіх, хто не тільки сам любить книги, а й дарує можливість читання іншим людям. Бібліотеки впродовж багатьох століть для своїх читачів збирають книги – пам’ятки людської думки. Тому саме з 14 лютого Гончарівка розпочинає акцію «ПОДАРУЙ БІБЛІОТЕЦІ НОВУ КНИГУ!».

Зауважимо, що 2022-й рік для закладу – знаковий, адже Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара цьогоріч відзначає своє 150-річчя. “До святкування ювілею пропонуємо зробити свій власний дарунок користувачам нашої книгозбірні. Дарувати книгу і розуміти, що комусь вона буде цікава і корисна, – це здорово. Книга може бути і кращим другом, і наставником, а іноді навіть здатна змінити життя. Отже, вчасно прочитана книга – величезний успіх. Тож, приєднуйтесь до акції – подаруйте справжнє задоволення багатьом читачам на довгі роки. А Гончарівка гарантує, що кожна книга знайде свого поціновувача!”, – запрошують у книгозбірні.

Вам також може сподобатися

Запрошуємо долучитися до щорічного Всеукраїнського форуму місцевого самоврядування, який вже вдев’яте відбуватиметься у м. Львові
Що таке “Любов із присмаком смерті” пропонують херсонцям дізнатися у краєзнавчому музеї

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X