Подача тепла до будинків розглядається Херсонською МВА у комплексі

Новини
👁 66

Подача тепла до будинків розглядається Херсонською МВА у комплексі. Цей процес ускладнений відсутністю на деяких об’єктах теплозабезпечення електрики, постійними ворожими обстрілами, наслідком яких є вибиті вікна і двері.

Ще до початку опалювального сезону були створені бригади, які забивають вікна і в оселях херсонців, які виїхали. Закривають ОСБ-плитами двері та вікна у під’їздах. Роботи вище шостого поверху проводить бригада промислових альпіністів, з якими Херсонська міська військова адміністрація уклала угоду. На сьогодні вже забито 800 вікон у житлових будинках. Ці роботи проводяться на безоплатній основі. Заявки на них можна подати до районних у місті Херсоні рад.

У Херсоні, Степанівці та Наддніпрянському централізоване опалення мають отримувати 1 149 житлових будинків і закладів охорони.

На сьогодні тепло подали у 748 будинків, це більше 65% від необхідного.

На мережах виникають аварії. Одразу після запуску теплотраси порвало у 37 місцях. 14 – у зоні відповідальності “Херсонтеплоенерго”, 23 – Херсонської ТЕЦ.

На зараз у 137 будинках тривають ремонтні роботи, 46 з них обслуговує КП “Херсонтеплоенерго”, 91 – Херсонська ТЕЦ. Тепловики обіцяють їх завершити до 28-30 листопада.

Вам також може сподобатися

Жителі Петрівки отримали гуманітарну допомогу
Родини Комишанського старостинського округу отримали  господарчі набори

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X