“Пляшка води”: херсонець започаткував флешмоб допомоги комунальникам

Новини
👁 1K

Як ми повідомляли, 16 липня у Херсоні розпочався ремонт вулиці Кулика (з боку проспекту Ушакова). Роботи триватимуть три дні, від самого ранку і до пізньої ночі.

Але почалась п’ятниця для робітників не лише із завдань від бригадира. А з приємностей. Незнайомий чоловік привіз їм кілька паків питної води.

Незнайомцем виявився учасник спільноти у Вайбері «Автоклуб «Безпечне місто». Звуть чоловіка Віталій Краєвський. Саме він запропонував запустити флешмоб на підтримку комунальників, які, незважаючи на липневу спеку, ремонтують дороги Херсона.

Чоловік запропонував усім охочим привезти вкладальникам асфальту води чи пригостити кавою. І першим долучився до ініціативи.

Пан Віталій дуже здивувався, що його вчинок когось зацікавив. Адже вважає, що не зробив нічого особливого.

– Працівники спершу не могли зрозуміти хто я, та чого від них хочу. А я просто проявив до них увагу. Бо сам працюю на вулиці і знаю, як вони почуваються на такій спеці. До речі, мій дідусь все життя пропрацював укладальником асфальту. Я знаю, як це. Це не одноразова акція, завтра я знову привезу пак води. За можливості, завжди намагаюсь їм допомогти. Взимку, коли холодно, намагаюсь пригощати ремонтників гарячою кавою або чаєм. Це не великі кошти. Та і справа не в грошах, а у звичайній людяності та повазі. Бо ці працівники – такі ж люди, як і ми з вами. Я не виношу це на загал, не розповідаю на кожному кроці. Бо вважаю, що в цьому немає нічого особливого. Але закликаю всіх долучатись до такого, можна сказати, флешмобу. Треба просто лишатись людьми, і тоді все буде добре. Я користуюсь принципом «твори добро та кидай його у воду». І навіть якщо мені погано, то хай хоч комусь буде добре. – розповів пан Віталій.

Вам також може сподобатися

Депутати «гуманітарної» комісії розглянули питання ремонту шкіл
Роботи, які виконувало КП “Херсонміськсвітло” 16 липня

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X