Платформа онлайн-освіти в Україні Prometheus пропонує серію курсів «ОСББ: Абетка успіху»

НовиниСоціальна сфера
👁 222

Виконавчий комітет Дніпровської районної у місті Херсоні ради, його профільний відділ, постійно здійснюючи моніторинг інформаційних платформ інновацій у сфері сучасних підходів до управління багатоповерховим житловим фондом, пропонує вам ще одну можливість підвищити рівень своїх знань в режимі онлайн з метою успішного протистояння викликам сьогодення і впровадження сталих енергоефективних рішень.

Організація якісного управління багатоквартирним житловим будинком передбачає не лише раціональне використання коштів і ефективний розподіл обов’язків, а й відповідальне технічне обслуговування. Це допомагає вберегти будинок від аварійних ситуацій, оптимізувати витрати на комунальні платежі та підвищити рівень добробуту його мешканців. Платформа онлайн-освіти в Україні Prometheus пропонує серію курсів «ОСББ: Абетка успіху». Навчання допоможе знайти відповіді на такі актуальні питання: Яку технічну документацію слід мати ОСББ для забезпечення ефективної експлуатації будинку? Як сформувати стратегію обслуговування та ремонту будинку? Як підготувати будинок до осінньо-зимового періоду? Як організувати санітарно-гігієнічне утримання житлового будинку? Як забезпечити проведення поточних та капітальних ремонтів? 

Курс створено в межах реалізації проєкту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES). Для освоєння пропонуються наступні курси «ОСББ: Абетка успіху: Створення та початок діяльності ОСББ»; «ОСББ: Абетка успіху: Бухгалтерський облік для ОСББ»; «ОСББ: Абетка успіху: Технічні поради щодо обслуговування багатоквартирного будинку для ОСББ».

Матеріали курсу опановуються дистанційно. Час і темп навчання обирається самостійно, курс безплатний. Все, що знадобиться, – доступ до мережі  на швидкості, достатній для перегляду відео лекцій.  

Більше інформації та форма для реєстрації за посиланням     https://cutt.ly/bEw4tHZ

Вам також може сподобатися

Відбувся фінал змагань із мініфутболу з нагоди Дня міста
На Текстильному відбулося родинне святкування Дня народження Херсона

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X