Планові рейди служби у справах дітей у віддалену Петрівку та в центральній частині Дніпровського району

Новини
👁 173

25 листопада відбулися планові рейди служби у справах дітей Дніпровської районної у місті Херсоні ради з метою відвідування сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

       Ранковий рейд спеціалістів сектору з питань захисту прав дітей та профілактичної роботи відбувся за трьома адресами як реагування на запити суду, служби у справах дітей Корабельної райради та повідомлення громадян. Обстежені умови проживання дітей 2012 року народження, складені та направлені на адресу запитувачів відповідні акти. За адресою, де мешкає дівчинка 2018 року народження, двері не відчинили, тому залишено запрошення до служби у справах дітей.

        Післяобідній виїзд начальника служби у справах дітей разом із представниками Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Херсонської міської ради, ювенальної превенції  відділу Національної поліції був спрямований до віддаленого села Петрівка, де мешкає мати з двома дівчинками 2012 та 2013 років народження, які попали в поле зору служби у справах дітей навесні 2021 року, коли молодша дитина пішла з дому, а мати її не шукала. У зв’язку з ознаками зловживання жінки алкоголем, погіршенням матеріального стану сім’ї через втрату нею заробітку та необхідністю пошуку житла, за заявою матері про тимчасове влаштування дітей до соціального закладу дівчата  на вечір четверга вилучені з сім’ї, влаштовані до стаціонарного відділення клінічної лікарні імені О.С. Лучанського на обстеження з наступним переведенням до Центру соціально-психологічної реабілітації Херсонської обласної ради. З матір’ю дівчат будуть працювати фахівці Центру соціальних служб і спеціалісти служби у справах дітей.

Вам також може сподобатися

Житлово-комунальна комісія ознайомилась з ініціативою розробки схеми теплопостачання Херсона
Очищення прибордюрної смуги у Комишанах здійснює КП “МДУ”

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X