Підведені підсумки двох благодійних акцій у Дніпровському районі Херсона

Новини
👁 142

Останні місяці року, що йде, видалися дуже насиченими у співпраці служби у справах дітей Дніпровської районної у місті ради з активістами Клубу «Лідер» Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради,  шкільними волонтерськими командами. Саме під час відзначення Міжнародного Дня волонтера та Дня місцевого самоврядування давні партнери підвели певні підсумки двох акцій соціального спрямування, ініційованих Клубом «Лідер» – дитячим активом органу місцевого самоврядування, що відбулися в районі у вересні – листопаді цього року.

До традиційної акції «Від серця до серця» долучилися 6600 малих і дорослих благодійників  з  22-ох освітніх закладів району. Усього в рамках благодійної акції   юними волонтерами, батьками, учителями,  студентами ХДУ, вихованцями   та випускниками клубу «Лідер» зібрано товарів на суму 97.739 гривень, адресну допомогу у вигляді шкільної канцелярії, іншого приладдя для розвитку талантів і вмінь отримали   257 дітей пільгових категорій. Спеціалісти служби у справах дітей під час ведення прийому громадян та профілактичних рейдів до облікових категорій дітей продовжують роздачу канцелярії.          

Акція «Яблочко» – ще одна традиційна осіння ініціатива вихованців Клубу «Лідер», в якій взяли участь більше 5000 тисяч вихованців дошкільних закладів, всіх закладів середньої освіти разом з батьками і педагогами. Всього зібрано майже 2 тисячі кілограмів яблук, груш, гранатів, які через службу у справах дітей та районну раду ветеранів дійшли до адресатів: вихованців будинків сімейного типу і опікунських сімей, дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах, ветеранів, літніх одиноких громадян.

Саме тому, під час відзначення у виконавчому комітеті кращих команд шкільного волонтерського руху Дніпровського району, першими отримали заснований районною радою Диплом «Волонтер року – 2021» представники Клубу «Лідер», незмінним керівником і наставником якого вже 20 років  є людина з великим серцем, жінка – енерджайзер   пані  Світлана АДВОКАТОВА.

Вам також може сподобатися

“Транспортна” комісія розглянула 36 сесійних питань
Херсонці не підтримали перейменування вулиці Московської на родини Фальц-Фейнів

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X