Підтримаймо один одного у День міста

Новини
👁 1K

Традиційно, у третю суботу вересня, херсонці святкують День міста. Цьогорічна дата – 17 вересня.
Рішення про дату відзначення Дня міста прописано у затвердженому депутатами Статуті (https://miskrada.kherson.ua/pro-kherson/statut-gromadi-hersona/) міста у 2021 році (стаття 4, частина 1).

До робочої групи з написання нового Статуту входили депутати міської ради, представники громадських організацій, голови районних у місті Херсоні рад, старости та експерти Офісу Ради Європи в Україні. Розпорядження про створення такої робочої групи №84 від 9 березня 2021 року було підписано міським головою Ігорем Колихаєвим (https://miskrada.kherson.ua/wp-content/uploads/2021/05/r84-2021.pdf)

Новий Статут був підтриманий містянами на громадських слуханнях, а згодом – 41 із 45 депутів Херсонської міської ради в сесійній залі.

Т.в.п.Херсонського міського голови Галина Лугова переконана, що прийдешній День міста – це ще один привід підтримати однин одного.
“Зараз єднання та згуртованість – важливі як ніколи. Не розбрат, а згуртованість”, – додала Галина Лугова.

Управління культури Херсонської міської ради запропонувало усім бажаючим долучитись до святкування в соціальних мережах і викладати дописи із фотографіями, віршами, піснями, малюнками тощо з хештегом #МійХерсон. Тож запрошуємо усіх долучатись!

У рамках святкування щороку проходила традиційна регата, присвячена пам’яті Маріуша Заруського, на яку приїздили наші друзі поляки. Цього року, через вторгнення Росії в Україну, змагання відбулись у липні неподалік польського міста Ґда́нськ — в невеличкому мальовничому курортному селищі Рева, у затоці Балтійського моря. У змаганнях взяли участь 25 яхт.(https://miskrada.kherson.ua/news/na-vidomij-rehati-u-polshi-zachytaly-lysta-vid-ihoria-kolykhaieva/) Так наші друзі підтримали Херсон і всю Україну у боротьбі з агресором.

Ми віримо, що наступного року ми всі разом гучно і весело відсвяткуємо День нашого міста-героя у вільному Херсоні!

Вам також може сподобатися

Маленькі херсонці можуть отримати українську реєстрацію при народженні
5 вересня в Івано-Франківську офіційно відкрили хаб “Я – ХЕРСОН”

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X