Підсумки роботи Дніпровського районного штабу соціальної допомоги за 11 березня     

Новини
👁 603

Протягом останнього дня тижня працівниками штабу організовано роздачу 2500 тушок непатраних кур, в т.ч. 1700 були спрямовані мешканцям мікрорайону ХБК, 100 – одиноким, людям з інвалідністю у приватному секторі, 200 – старостатам, 500 – мешканцям віддаленого селища Текстильне.

3620 штук яєць було доправлено соціальним категоріям за списками ОСББ та органів самоорганізації населення, в т.ч. 700 штук яєць вперше до селища Текстильне. 

За раніш опублікованим графіком  працювали телефони “гарячої лінії”, вели прийом спеціалісти управління праці та соціального захисту населення і служби у справах дітей.

Спеціалісти профільного сектору виконавчого комітету здійснили моніторинг фермерських господарств району щодо готовності до початку посівної кампанії та їхніх потреб у пальному, техніці та посівному матеріалі, 8 господарств заявили про свою готовність вийти у поле.

Вам також може сподобатися

Інформація стосовно обстеження пошкоджених вікон у багатоквартирних будинках Таврійського мікрорайону станом на  11 березня
В районах Херсона та старостинських округах збирають інформацію про стан житлових будинків, що постраждали від бойових дій

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X