Підсумки робочого тижня Дніпровської служби у справах дітей

Новини
👁 157

Минулий робочий тиждень 8-15 листопада відзначився активізацією виїзних і «кабінетних» заходів служби у справах дітей Дніпровської районної у місті Херсоні ради щодо захисту прав і законних інтересів дітей, віднесених до соціальних категорій.

Під час особистого прийому начальника та спеціалістів cлужби 9 листопада зі зверненнями та заявами до органу опіки та піклування звернулося 47 громадян з питань, пов’язаних із встановленням опіки/піклування, набуття дітьми статусу дітей-сиріт, обстеженням умов проживання, захистом майнових та житлових прав тощо.

10 листопада комісія з питань захисту прав дитини розглянула низку звернень громадян з метою підготовки проєктів рішень на планове засідання виконавчого комітету. 11,12 листопада проведені спільні з працівниками ювенальної превенції профілактичні рейди з відвідування 6 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, в тому числі дві сім’ї, де діти вчинили кримінальне правопорушення, а також 3 сім’ї усиновлювачів та опікунів. Обстежені умови проживання дітей, виконання батьками обов’язків щодо їхнього утримання та виховання, проведені профілактичні бесіди.

До родин двох підлітків, яких підозрюють у скоєнні кримінального правопорушення за ч.2 статті 186 КК України, потрапити не вдалося, тому візит спеціалістів ССД був здійснений вдруге 15 листопада разом з працівником ювенальної превенції. Умови проживання хлопців задовільні, мають все необхідне для успішного навчання та розвитку, пояснень щодо причин скоєння правопорушенняне надали, демонструють розкаяння.Під час судового розгляду спеціалісти служби у справах дітей будуть представляти інтереси дітей щодо недопущення порушення їхніх прав в судовому процесі.Протягом робочого тижня спеціалісти цього виконавчого органу районної ради представляли та захищали інтереси дітей в 11 судових засіданнях.

Вам також може сподобатися

Херсонців закликають навести лад на власних та закріплених територіях
ХДУ відзначає 104-ту річницю заснування

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X