Підрядники познайомили херсонців із своїми працівниками

Новини
👁 274

Сьогодні вранці всі підрядні організації, що виграли тендери на прибирання Херсона, вишикували своїх працівників на майданчику парку Слави.

Напередодні міський голова Ігор Колихаєв зустрічався з керівниками цих підприємств і поставив їм чіткі завдання – щоденне прибирання сміття, догляд за приватними секторами, вивезення гілок, стихійних звалищ тощо. Крім того, працівники мають виглядати пристойно, носити спецодяг з логотипами фірми-роботодавця, аби містяни знали, хто обслуговує їхні території й могли дати цим підрядникам оцінку. І все це має бути на щоденному контролі директора департаменту міського господарства Віталія Лисенка та начальниці інспекції з контролю за благоустроєм і санітарним станом Херсона Олени Мазур.

Так, за дорученням міського голови, всі працівники отримали завдання й умови перевірки своєї роботи. Деякі дістали зауважень: добрати працівників, привести в належний стан техніку, «не соромитися» прибирати сміття, навіть якщо воно знаходиться не на їхній території. Місто одне на всіх, і його стан – спільна відповідальність як комунальників, так і самих містян.

Як це відбувалося, можна переглянути в запису прямої трансляції з місця подій.

Вам також може сподобатися

Коронавірус виявили ще у 10 херсонців
У Херсоні народилась двійня

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X