Підписано договір між Херсоном та фінським містом Вааса

Новини
👁 77

Чергові здобутки! Сьогодні підписали договір про партнерство між Херсонською міською територіальною громадою та фінським містом Вааса. 

Становлення цих партнерських зв’язків розпочалось ще у травні 2023 року з презентаційного знайомства громад. 

Під час конференції балтійських міст у місті Паланга 24-26 жовтня була проведена робоча зустріч із представницею офісу міжнародних відносин Вааси Сюзанною Слотт-Кок, на якій були визначені подальші сфери перспективного співробітництва між громадами та прагнення обох сторін започаткувати партнерські відносини.

Вже сьогодні, 14 грудня, відбулась ратифікація офіційного Договору про партнерство між нашою громадою та фінським містом Вааса. На заході були присутні заступник Херсонського міського голови Віталій Бєлобров та мер Вааси Томас Хяурю. Слід відзначити, що запорукою цього партнерства та підтримкою була Посол України в Фінляндії Ольга Діброва.

Громади домовились про співпрацю у сферах сталого розвитку, кращих практик міського управління та демократії, участі у спільних проєктах в галузях освіти і науки, культури і спорту.

Віримо, що початок такої потужної міжнародної кооперації допоможе Херсонській громаді вистояти сьогодні та у післявоєнній відбудові.

Вам також може сподобатися

Оновлені вакансії центру зайнятості
Роздача гуманітарних наборів від БФ “ССС”

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X