Підмітально-прибиральну техніку для департамента міського господарства презентували сьогодні у Херсоні

Новини
👁 211

Балансоутримувачем вулично-дорожньої мережі Херсона є комунальне підприємство «Міське дорожнє управління» Херсонської міської ради. Тобто, підприємство виконує роботи із зимового та літнього утримання вулиць міста. Для здійснення таких робіт має 28 одиниць власної техніки та устаткування, 9 одиниць орендованої техніки. Після адміністративно-територіального розподілу до Херсона приєдналися території новоутворених старостинських округів, на яких так само потрібно виконувати дорожні роботи – ремонт та прибирання. Відповідно, техніки потрібно теж більше. Директор КП «МДУ» Павло Берьозкін каже – ще 10-15 нових одиниць техніки допомогли б вирішити багато питань, але розуміючи, що кошти з бюджету міста обмежені, про таку кількість навіть не мріє. Втім, міський голова Ігор Колихаєв із самого початку  пріоритетною задачею поставив чистоту міста, а для її забезпечення потрібна техніка, тож зараз ведуться перемовини з різними компаніями у пошуках пропозицій, які зацікавлять наше місто.

Так, сьогодні, 26 листопада, відбулась презентація підмітально-прибиральної машини, технічні можливості якої дозволяють прибирати вуличне сміття та листя щітками й пилосмоком, мити зупинки й стіни будівель.  

Начальниця транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку Марина Віркун зауважує, що якась конкретна компанія-постачальник не розглядається, адже техніка та устаткування буде придбана із дотриманням тендерних процедур. Презентації ж проводяться для того, щоб розуміти технічні можливості машин і відповідність до вимог сучасності.

Коментар начальниці управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку Марини Віркун:

Вам також може сподобатися

З Воєнки вивезли 3 тонни сміття
У Херсоні відбудеться виставка «Річ у тім 2.0»

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X