Під час онлайн навчання збільшилась кількість випадків домашнього насильства над дітьми

НовиниНовини ОТГ
👁 501

Під час онлайн навчання збільшилась кількість випадків домашнього насильства над дітьми – повідомляє служба у справах дітей виконавчого комітету Корабельної районної у місті Херсоні ради.

Спеціалісти Служби відмічають невтішну статистику під час карантинних обмежень, адже протягом року школярі змушені навчатися онлайн вдома, лише періодично повертаючись в шкільні класи з незначним покращенням епідеміологічної ситуації в країні. Батьки, які самі знаходяться в стані стресу, часто не здатні стримувати емоції і вдаються до непедагогічних і навіть незаконних методів виховання.

Тож, 23 жовтня фахівці Корабельної райради разом із інспекторами групи реагування сектору протидії домашньому насильству Херсонського районного управління поліції провели рейд щодо підтвердження або спростування фактів насильства у сім’ї дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

У ході відвідано 2 родини, в яких виховується 6 дітей. За результатами рейдового заходу складено відповідні акти обстеження.

З батьками дітей проведено роз’яснювально-профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків та звернуто їх увагу про недопущення приниження гідності дітей та притягнення до відповідальності за вчинення домашнього насилля.

Вам також може сподобатися

Херсонводоканал інформує про роботи, які виконуватимуться 25 жовтня
У лікарні ім. А. і О. Тропіних кисневу підтримку отримують 260 осіб

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X